Reklama a inzerce na informačním serveru zjihlavy.cz

Reklama na serveru zjihlavy.cz

Reklamní čtvercový banner

Čtvercový banner je v rozměru 220px a zobrazuje se na všech obsahových stránkách serveru zjihlavy.cz v pravém postranním sloupci ve vrchní části obrazovky. Cena je 1,50 Kč za kliknutí na banner. Platíte tedy pouze za uskutečněnou návštěvu Vašich stránek potenciálním zákazníkem. Nejlevnější balíček lze pořídit v ceně od 300 Kč (kredit 200 kliků). Kontaktujte nás »

Reklamní proužkový banner

Klasický banner banenr ve tvaru proužku (rozměru 486x68 px) se zobrazuje vždy na titulní stránce pod prvním nejaktuálnějším článkem a zároveň pod detailem celého článku. Cena je 1,50 Kč za kliknutí na banner. Platíte tedy pouze za uskutečněnou návštěvu Vašich stránek potenciálním zákazníkem. Nejlevnější balíček lze pořídit v ceně již od 300 Kč (kredit 200 kliků). Kontaktujte nás »

Exkluzivní katalog firem

Katalog je členěn do tematických sekcí a v každé z nich se zobrzují pouze tři firmy, které takto získávají výhodu nepřehlédnutelnosti a těmto firmám se pak přímo a prokazatelně zvyšuje navštěvnost jejich vlastních stránek. Do jednotlivých sekcí je členěná diskuze a tudíž můžete rovnou sdělit možným zákazníkům informace o vašich produktech, novinky nebo jakékoliv jiné informace o vaší společnosti. Cena za registraci do katalogu je pro první platící firmu v kategorii pouze 190 Kč za rok. Pro druhou registrující se firmu v kategorii je cena 390 Kč a poslední volná pozice v kategorii vás přijde na 590 Kč. Kontaktujte nás »

Titulní stránkaSlužby a řemeslaObchod a výrobaZábava a ostatníVaše názory, diskuseFotky Jihlavy, galerieVaše www adresa zjihlavy.czRSS kanál serveru zJihlavy.cz
Historie města Jihlavy
Informace z Jihlavy
Užitečné odkazy
Podporujeme projekty
ČSS ZO 6-18 Cunicunulus
ALFA 1 - KPUFO sekce Poltergeist Hosting by 3nicom solutions
Komerční sdělení
Není žádná reklama [err.#2]

Dnes je 21.5.2024,
svátek slaví Monika, zítra Emil.

Google
Komerční sdělení
Není žádná reklama [err.#2]
Mediální partnerství
Vladimír Matula - reklama, marketing, internetový marketing i-vysočina.cz - informujeme o všem
Jihlavská astronomická společnost Jihlavské listy
Správa a statistiky webu

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

JIHLAVA: Nezávislý Info Server